Aktualności!

18 grudnia 2017

Już od prawie czterech lat cena lekcji w metodzie AD pozostawała bez zmian. Niestety inflacja itd. zmuszają mnie do niewielkiej podwyżki.
Od 1 stycznia 2018 roku jeden punkt będzie kosztował 70 groszy. Każda lekcja „zużywa” 15 punktów, więc de facto jedna lekcja kosztuje 10,50 zł.
Oczywiście trzy pierwsze lekcje w dalszym ciągu pozostają darmowe.

2 marca 2016

Wczoraj informatycy wykonywali jakieś ważne prace techniczne i przez kilka godzin nie było dostępu na adres http://www.metodaAD.pl, ale już wszystko znowu działa :). Za utrudnienia bardzo przepraszam.

28 stycznia 2015

Uwaga! Uwaga! 29 stycznia od godziny 16.00 do godziny 17.00 NIE BĘDZIE DOSTĘPU DO KURSU. Informatycy zrobili kilka poprawek w systemie i muszą je wgrać na serwer.

Bardzo przepraszam za utrudnienia!

W ramach rewanżu wszyscy, którzy 29 stycznia przerobią choć jedną NOWĄ lekcję (albo przed godz. 16 albo po godz. 17!!!) dostaną 15 punktów za darmo :).

22 października 2013

Niektórzy z Was w dalszym ciągu skarżą się na automatyczną korektę, która jest zbyt surowa – mówicie. Ktoś np. zapomniał kropki albo przecinka i od razu ma całe zdanie zaznaczone jako „niepoprawne”, co oczywiście JEST frustrujące. Rozumiem.

W związku z tym wprowadzam nową opcję – KLUCZ. Tzn. pod każdym ćwiczeniem macie teraz 2 przyciski do wyboru: KOREKTA – z autokorektą jak dotychczas dla odpornych i superdokładnych oraz KLUCZ dla tych z Państwa, którzy chcą zobaczyć rozwiązania, a nie denerwować się ewentualnie jakimiś drugorzędnymi drobiazgami. Bo przecież można też samemu porównać swoje rozwiązania z kluczem i ocenić, czy nasze błędy są bardzo fatalne, czy też może zupełnie nieważne.

9 lipca 2013

1 sierpnia 2013 nastąpią DUŻE zmiany.

Poprawiamy dosłownie wszystko. Wygląd portalu, intuicyjność jego obsługi itd. itp. Zmieni się nawet adres internetowy, na polski, aby portal można było łatwiej odnaleźć w polskim internecie.

1 stycznia 2013

GDYBY było coś ważnego i aktualnego do zakomunikowania, to TU właśnie będę o tym pisała.

Portal http://www.metodaAD.pl działa oficjalnie od czerwca 2012 r. Przedtem było kilka miesięcy testów, a jeszcze przedtem pisanie całego materiału – ok. 2 lata.