Aktualności!

2 kwietnia 2019

Ostateczne zmiany!

Zapraszam koniecznie do lektury tu: https://docs.google.com/document/d/1rjXemTam4BlH2oHQv4ZgsjoWYAZ0I7ylyelEkMiGFXo/edit#heading=h.3at9u9s4e0vp

13 sierpnia 2018

Wielka, wielka zmiana!

Zmieniamy całą „technikę”, choć oczywiście zawartość Metody AD pozostaje dokładnie taka sama.

Wszystkie lekcje z http://www.metodaAD.pl przenoszę tu:  https://agnieszkadrummer.pl/kategoria-produktu/metoda-agnieszki-drummer-metoda-ad/

Powodów jest kilka. Na przykład nowa wersja Metody AD jest responsywna, czyli kurs można teraz przerabiać też na smartfonach, to wielki plus. Znikają także bezpowrotnie punkty na naukę, po prostu ten przelicznik stał się tu zbędny. Cena lekcji się nie zmienia.

Dodajemy większy poziom bezpieczeństwa (szyfrowanie https zamiast zwykłego http, na które wielu z Was się skarżyło).

Każda taka duża zmiana ma oczywiście swoje wady i zalety. Pewną wadą (a może dla niektórych zaletą?) jest brak automatycznej korekty, którą mieliście do tej pory w dotychczasowym portalu.

Ci z Was, którzy uczą się w portalu http://www.metodaAD.pl na razie tam zostają, będę Was powoli „ręcznie” przenosić do nowego systemu. Mam nadzieję zakończyć te przenosiny do końca 2018 roku (update: no cóż, akcja przeciągnęła się o całe dwa lata…).

Ci z Was, którzy dopiero rozpoczynają naukę Metodą AD, zaczynają już nową wersję:  https://agnieszkadrummer.pl/kategoria-produktu/metoda-agnieszki-drummer-metoda-ad/

18 grudnia 2017

Już od prawie czterech lat cena lekcji w metodzie AD pozostawała bez zmian. Niestety inflacja itd. zmuszają mnie do niewielkiej podwyżki.
Od 1 stycznia 2018 roku jeden punkt będzie kosztował 70 groszy. Każda lekcja „zużywa” 15 punktów, więc de facto jedna lekcja kosztuje 10,50 zł.
Oczywiście trzy pierwsze lekcje w dalszym ciągu pozostają darmowe.

22 października 2013

Niektórzy z Was w dalszym ciągu skarżą się na automatyczną korektę, która jest zbyt surowa – mówicie. Ktoś np. zapomniał kropki albo przecinka i od razu ma całe zdanie zaznaczone jako „niepoprawne”, co oczywiście JEST frustrujące. Rozumiem.

W związku z tym wprowadzam nową opcję – KLUCZ. Tzn. pod każdym ćwiczeniem macie teraz 2 przyciski do wyboru: KOREKTA – z autokorektą jak dotychczas dla odpornych i superdokładnych oraz KLUCZ dla tych z Państwa, którzy chcą zobaczyć rozwiązania, a nie denerwować się ewentualnie jakimiś drugorzędnymi drobiazgami. Bo przecież można też samemu porównać swoje rozwiązania z kluczem i ocenić, czy nasze błędy są bardzo fatalne, czy też może zupełnie nieważne.

 

9 lipca 2013

1 sierpnia 2013 nastąpią DUŻE zmiany.

Poprawiamy dosłownie wszystko. Wygląd portalu, intuicyjność jego obsługi itd. itp. Zmieni się nawet adres internetowy, na polski, aby portal można było łatwiej odnaleźć w polskim internecie.

 

1 stycznia 2013

GDYBY było coś ważnego i aktualnego do zakomunikowania, to TU właśnie będę o tym pisała.

Portal http://www.metodaAD.pl działa oficjalnie od czerwca 2012 r. Przedtem było kilka miesięcy testów, a jeszcze przedtem pisanie całego materiału – ok. 2 lata.

Reklamy
%d blogerów lubi to: