Aktualności!

20 listopada 2016

Jeszcze do godz. 22.00 zniżka! 🙂

2 marca 2016

Wczoraj informatycy wykonywali jakieś ważne prace techniczne i przez kilka godzin nie było dostępu na adres http://www.metodaAD.pl, ale już wszystko znowu działa :). Za utrudnienia bardzo przepraszam.

23 grudnia 2015

Życzę Państwu Wesołych Świąt i z ich okazji oferuję zniżkę na przedpłatę za punkty. Zniżka działa jeszcze do 27 grudnia rano.

28 stycznia 2015

Uwaga! Uwaga! 29 stycznia od godziny 16.00 do godziny 17.00 NIE BĘDZIE DOSTĘPU DO KURSU. Informatycy zrobili kilka poprawek w systemie i muszą je wgrać na serwer.

Bardzo przepraszam za utrudnienia!

W ramach rewanżu wszyscy, którzy 29 stycznia przerobią choć jedną NOWĄ lekcję (albo przed godz. 16 albo po godz. 17!!!) dostaną 15 punktów za darmo :).

3 listopada 2014

Od niedawna działa dodatkowy portal z ćwiczeniami do nauki języków obcych: www.isjadPLUS.pl. Zapraszam :).

22 października 2013

Niektórzy z Was w dalszym ciągu skarżą się na automatyczną korektę, która jest zbyt surowa – mówicie. Ktoś np. zapomniał kropki albo przecinka i od razu ma całe zdanie zaznaczone jako „niepoprawne”, co oczywiście JEST frustrujące. Rozumiem.

W związku z tym wprowadzam nową opcję – KLUCZ. Tzn. pod każdym ćwiczeniem macie teraz 2 przyciski do wyboru: KOREKTA – z autokorektą jak dotychczas dla odpornych i superdokładnych oraz KLUCZ dla tych z Państwa, którzy chcą zobaczyć rozwiązania, a nie denerwować się ewentualnie jakimiś drugorzędnymi drobiazgami. Bo przecież można też samemu porównać swoje rozwiązania z kluczem i ocenić, czy nasze błędy są bardzo fatalne, czy też może zupełnie nieważne.

9 lipca 2013

1 sierpnia 2013 nastąpią DUŻE zmiany.

Poprawiamy dosłownie wszystko. Wygląd portalu, intuicyjność jego obsługi itd. itp. Zmieni się nawet adres internetowy, na polski, aby portal można było łatwiej odnaleźć w polskim internecie.

1 stycznia 2013

GDYBY było coś ważnego i aktualnego do zakomunikowania, to TU właśnie będę o tym pisała.

Portal http://www.metodaAD.pl działa oficjalnie od czerwca 2012 r. Przedtem było kilka miesięcy testów, a jeszcze przedtem pisanie całego materiału – ok. 2 lata.