Aktualności!

2 kwietnia 2019

Ostateczne zmiany!

Zapraszam koniecznie do lektury tu: https://docs.google.com/document/d/1rjXemTam4BlH2oHQv4ZgsjoWYAZ0I7ylyelEkMiGFXo/edit#heading=h.3at9u9s4e0vp

13 sierpnia 2018

Wielka, wielka zmiana!

Zmieniamy całą „technikę”, choć oczywiście zawartość Metody AD pozostaje dokładnie taka sama.

Wszystkie lekcje z http://www.metodaAD.pl przenoszę tu:  https://agnieszkadrummer.pl/kategoria-produktu/metoda-agnieszki-drummer-metoda-ad/

Powodów jest kilka. Na przykład nowa wersja Metody AD jest responsywna, czyli kurs można teraz przerabiać też na smartfonach, to wielki plus. Znikają także bezpowrotnie punkty na naukę, po prostu ten przelicznik stał się tu zbędny. Cena lekcji się nie zmienia.

Dodajemy większy poziom bezpieczeństwa (szyfrowanie https zamiast zwykłego http, na które wielu z Was się skarżyło).

Każda taka duża zmiana ma oczywiście swoje wady i zalety. Pewną wadą (a może dla niektórych zaletą?) jest brak automatycznej korekty, którą mieliście do tej pory w dotychczasowym portalu.

Ci z Was, którzy uczą się w portalu http://www.metodaAD.pl na razie tam zostają, będę Was powoli „ręcznie” przenosić do nowego systemu. Mam nadzieję zakończyć te przenosiny do końca 2018 roku (update: no cóż, akcja przeciągnęła się o całe dwa lata… ostatecznie portal przestanie działać w 2020 r.).

Ci z Was, którzy dopiero rozpoczynają naukę Metodą AD, zaczynają już nową wersję:  https://agnieszkadrummer.pl/kategoria-produktu/metoda-agnieszki-drummer-metoda-ad/

18 grudnia 2017
Już od prawie czterech lat cena lekcji w metodzie AD pozostawała bez zmian. Niestety inflacja itd. zmuszają mnie do niewielkiej podwyżki.

9 lipca 2013

1 sierpnia 2013 nastąpią DUŻE zmiany.

Poprawiamy dosłownie wszystko. Wygląd portalu, intuicyjność jego obsługi itd. itp. Zmieni się nawet adres internetowy, na polski, aby portal można było łatwiej odnaleźć w polskim internecie.

 

1 stycznia 2013

GDYBY było coś ważnego i aktualnego do zakomunikowania, to TU właśnie będę o tym pisała.

Portal http://www.metodaAD.pl działa oficjalnie od czerwca 2012 r. Przedtem było kilka miesięcy testów, a jeszcze przedtem pisanie całego materiału – ok. 2 lata.

%d blogerów lubi to: